> Kasjer-sprzedawca w PIOTR i PAWEŁ

opublikowano: 24.07.2015

Piotr i Paweł – polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku z siedzibą w Poznaniu.
Posiadamy ponad 116 sklepów w starannie dobranych lokalizacjach w ponad 60 miastach.
Odwiedza nas ok. 5 mln klientów miesięcznie.
Cechujemy się wysoką kulturą pracy w nowoczesnej
organizacji przy jednoczesnym rodzinnym klimacie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy,
szukamy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Kasjer-sprzedawca

Miejsce pracy: Świnoujście

Zadania:
-obsługa kasy fiskalnej,
-zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy,
-budowanie i umacnianie relacji z klientami,
-dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w
sklepie.

Wymagania:

-wykształcenie średnie,
-bardzo dobre umiejętności interpersonalne,
-wysoka kultura osobista,
-aktualne badania do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
-pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,
-rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
-możliwość awansów wewnętrznych.

sprzedawca_PiP